23
лютого
2015

5 електронних бібліотек із книгами українською мовою

611259_1_w_300_lq[1]“Для тих, хто любить читати. Література українською мовою – у зручних форматах для букрідерів, смартфонів чи планшетів”, – йдеться в дописі на профілі магазину КТС в соцмережі. З такими словами компанія виклала адреси п’яти сайтів, на яких можна завантажувати електронні книги української та зарубіжної літератури українською мовою:

http://e-bookua.org.ua
http://libruk.in.ua
http://javalibre.com.ua
http://chtyvo.org.ua
http://ukrlib.lviv.ua

КТС є магазином побутової електроніки, але до української літератури в своєму профілі проявляє увагу не вперше. Як просебе зазначили, “Западенські торговці ноутбуками, планшетками та смартфончиками”. Кілька днів тому на тому ж профілі радили iPhone- та Android-версії збірки “Українська бібліотека. 2200 творів offline”: “Це не просто зручна програма для читання книг, а ціла бібліотека, що містить в собі понад 2200 творів української класичної літератури. Збірник охоплює практично всі жанри: художню літературу, публіцистику, мемуари, казки, байки, оповідання тощо”.

В описі програми на PLAY-маркеті обіцяють “Гнучкі налаштування відтворення тексту (вибір шрифту, кольору та фактури фону “паперу”)”.

Джерело: “Газета.UA”

Опублікував: admin
Категорія: Вивчаймо українську мову, Новини УОП

Trackback from your site.

Leave a comment