14
лютого
2013

Конференція «Українська освіта за кордоном» у Парижі

18-20 вересня  в столиці Франції Парижі спільними силами МОН України, ЗНЗ «Міжнародна українська школа», НЗ «Українська школа мистецтв у Парижі» та Посольства України у Франції було проведено ІІІ Конференцію «Українська освіта за кордоном: підсумки та перспективи».
На пленарному засіданні було презентовано проект МОН України «Підтримка іміджу України за кордоном» (Марія Глоба, Україна) та проект створення міжнародної організації «Українська освіта за кордоном» (Олена Містраль-Внуковська, Франція). Про підсумки проекту «Курси підвищення кваліфікації для вчителів ЗУНЗ» йшлося в доповіді директора ІППО КУ імені Б.Грінченка Михайла Федоровича Войцехівського.
Конференція відбулася на базі Культурно-інформаційного центру Посольства України у Франції.

Посольство України у Франції
Загальноосвітній навчальний заклад «Міжнародна Українська школа»
Закордонні українські навчальні заклади
Про курси підвищення кваліфікації для вчителів закордонних українських шкіл

ImageІІІ Конференція «Українська освіта за кордоном: підсумки та перспективи» відбулася в Українському культурному центрі Посольства України в Парижі (на фото). Традиція проведення Конференцій з проблем навчання українських дітей за кордоном продовжується.
ІІІ Конференцію було проведено загальноосвітнім навчальним закладом “Міжнародна українська школа” (далі – МУШ) та закордонним українським навчальним закладом “Українська школа мистецтв у Парижі” у співпраці з:
1. Міністерством освіти і науки України
2. Міністерством закордонних справ України
3. Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного університету ім. Б.Грінченка
Вікіпедія: Париж
Для участі у конференції запрошення було надіслано до Міністерства культури та туризму України; Міністерства в справах сім’ї і молоді України; Європейського Конгресу Українців; Науково-дослідного Інституту Українознавства; Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою  національного університету “Львівська політехніка”; Міжнародного дитячого центру «Артек»; Українського інституту інформаційних технологій в освіті НТУУ «КПІ».
У рамках конференції:
– ознайомлено з роботою Української школи Мистецтв у Парижі;
– вивчено досвід роботи Українського культурного центру Посольства України в Парижі;
– вручено посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації першим учителям закордонних українських закладів;
– презентовано збірки «Моя Україна: думки українських дітей зарубіжжя» за підсумками конкурсу «З любов’ю тобі, Україно»;
– організовано виставку дитячих робіт.

За матеріалами порталу ІППО

Опублікував: admin
Категорія: Новини УОП, Підвищення кваліфікації вчителів

Trackback from your site.

Leave a comment