31
серпня
2013

Цікаві та пізнавальні документальні фільми

Країна. Історія українських земель
Проект «Країна» являє собою цикл навчально-освітніх фільмів, присвячених історії України. 4 DVD-диски та 183 серії з вичерпною інформацією за окремими областями, регіонами, містами, значними історичними подіями та постатями України від часів Київської Русі до минулого століття. Досконала комп’ютерна анімація, легкий для сприйняття стиль викладу, несподівані подробиці розвитку нашої держави… Усе про те, як утворилася наша країна!

Історія України
Це видання є, власне кажучи, поглибленим, більш деталізованим наступником вже знайомого Вам, суперзатребуваного проекту «Країна. Історія українських земель».
Цикл наочно й ілюстративно розповідає про яскраві, відомі та маловідомі події з історії України. За основу взяті праці істориків: М. Грушевського, Н. Полонської-Василенко, Д. Дорошенка, Д. Яворницького та ін.
Містить інформацію про:
– історію ранішніх поселень на території українських земель (Крим);
– Київську Русь і Галицько-Волинське Князівство;
– Україну в складі Великого князівства Литовського та Руського та Речі Посполитої;
– історію Запорізької Січі.

Зодчество
Це історичні, пізнавально-розважальні програми телекомпанії «ГЛАС» для молоді та дорослих.
Разом із ведучою Ви візьмете участь у справжньому розслідуванні.
Храми, парки, палаци, театри… Ці рукотворні пам’ятки, що є свідками неймовірних життєвих історій багатьох поколінь і відомих родин, повідають вам свої таємниці.
Реконструкція подій минулого, інтерв’ю та влучні цитати розширять коло ваших знань. Сучасна графіка, динамізм, почуття гумору та безліч відкриттів нікого не залишать байдужими — Ви станете постійним глядачем «Зодчества»!

Великі українці
Проект українського телебачення, що поєднує у собі ток-шоу з інтерактивним опитуванням телеглядачів, а у міжпрограмний період усіх громадян України щодо місця й ролі видатних державних і політичних діячів, військових, художників, учених, спортсменів, релігійних діячів тощо у національній і світовій історії.

Замки України
Диск «Замки України» розрахований на широкий загал українців та іноземних туристів. Ви ознайомитесь з історією виникнення, зовнішнім описом та сучасним станом замків України, зможете прослухати неповторні легенди, історії кохання та познайомитися із найбільшими таємницями цих будівель — привидами.

Сiм чудес України
Мрієте побачити величні замки, поблукати розкішними палацами, відчути могутню силу фортець, а відпустка вже закінчилась? Тоді дивіться цикл телепередач, присвячених фіналістам акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци». Ведучим-екскурсоводом програми стане відомий громадський і політичний діяч, ініціатор та голова Оргкомітету акції «7 чудес України» Микола Томенко.
«В основу програми лягли розповіді про створення цих об’єктів, їх історичну долю та легендарність. Ми хотіли, щоб переглядаючи їх глядачі дізнавалися якомога більше про маловідомі та загадкові факти, які мали місце в цих замках, фортецях та палацах, — розповідає Микола Томенко, — тому можна сказати, що нашою метою було по-новому відкрити ці об’єкти, дізнатися їхні таємниці, оцінити культурну, історичну та архітектурну значущість та, звісно, розповісти це глядачу».

Збірка «Золотий глобус»
Подорожі в дивовижні куточки нашої планети! Ви побуваєте у всіх частинах світу, ознайомитеся з історією, культурою і звичаями інших народів, на свої очі побачите чудеса природи, що захоплюють дух, і чудові пам’ятники старовини.

Дитяча наука
Наука захоплює! Заснована на книзі-бестселері програма продовжує користуватися міжнародним успіхом. Це веселі навчальні програми для дітей віком від 3 і до 12 років, що переносять науку з лабораторії у реальний світ. Наука, створена дітьми і для дітей. У кожній програмі розкриваються легкі, практичні та цікаві методи, які може використовувати кожен. У кінці кожного епізоду, беручи участь у деяких експериментах, діти матимуть ширше уявлення про світ навколо них та знатимуть більше. У програмі використовуються короткі живі анімації та захоплююча графіка, яка допомагає зрозуміти, пояснюючи усе детально. Для тих, хто постійно питає «як» і «чому», розглядаються різні теми та пояснюються дивовижні явища, із якими кожен зіштовхується у повсякденному житті в усьому світі.

Всесвіт
У цьому серіалі за допомогою сучасної комп’ютерної графіки і cпираючись на передові дослідження в галузі космосу, творці фільму змогли уявити те, що відбувається на інших планетах, в інших галактиках, уявити, які форми життя могли б розвинутися в інших світах. Ви зможете побачити космічні лиха, паралельні всесвіти, неймовірну швидкість світла і дізнатися багато іншого про таємниці космосу.

Опублікував: admin
Категорія: Історія, Вивчаймо українську мову, Виховні заходи

Trackback from your site.

Leave a comment